לשיחה עם נציג
תפריט

בין אם אתם בעלי מקצוע חדשים או ותיקים בתחום, או אנשים פרטיים שנקלעו לתהליך שיפוץ ובניה, יש כמה מושגים בענף שאתם חייבים להכיר. 

א.צ. טכנולוגיות מתקדמות לבניה מגישים: פירושים מקצועיים למושגים הכי חשובים בענף.

המונחים שאתם חייבים להכיר בענף הבנייה

מה זה  MSDS? 

גיליון בטיחות חומרים, או מסמך מידע בטיחותי – Material Safety Data Sheet הוא גיליון מידע מפורט המיועד למי שמשתמש בחומרים מסוכנים ולכוחות ההצלה במקרה של פגיעה מהחומר.

כל מי שמייצר, משווק או מוכר חומר בישראל, חייב לצרף את ה MSDS של המוצר, עם כל המידע הרלוונטי שלא מצוין במפרט החומר.

מכון התקנים הישראלי – מת"י 

מת"י

זהו הגוף הרשמי בישראל שיכול לאשר (או לפסול) עמידה בתקנים של מוצרים שונים בהתאם לסטנדרטים קבועים של איכות, בריאות ובטיחות.

המכון מציע מערכי בדיקות מתקדמים, מעבדות וטכנולוגיות שונות, הפקת אישורי ותווי תקן ישראלים המאשרים כי המוצר נבדק על ידי המכון ועומד בסטנדרטים שלו.

תו תקן ישראלי – תת"י 

תו איכות אותו ניתן לקבל על ידי מכון התקנים הישראלי, רק על מוצרים שעברו את הבדיקות הנדרשות בהתאם לתחום הרלוונטי והסטנדרטים הנדרשים באותו תחום.

כיום תו תקן ישראלי נחשב לתו איכות לכל דבר, המעיד כי המוצר איכותי ובטוח לשימוש. קראו על תווי תקן של חומרים לבנייה

 

תו תקן אירופאי 

תווי תקן אירופאים קיימים בתחומים שונים, ביניהם איכות, בטיחות, בריאות ואף קיימות ואקולוגיה.

תווי התקן האירופאים נחשבים מחמירים במיוחד ולכן מוצרים בעלי תו תקן אירופאי נחשבים בטוחים ואיכותיים במיוחד.

פתיחת מלאכה 

כחלק מהשירות והליווי המלא שאנו נותנים ללקוחותינו, הצוות הטכני שלנו מגיע לאתרי הלקוחות ומבצע עבורם פתיחות מלאכה לחומרים, לפתרונות ולמערכות שאנו מספקים להם.

מדובר בנוהל עבודה בו אנו מדריכים את מבצעי העבודה על החומר, על דרכי הכנתו ויישומו, תנאי האחסון המיטביים בשטח, נותנים טיפים ליישום, דגשים חשובים וכל דבר שיעזור לבצע את העבודה בצורה האיכותית ביותר. 

מפרט ביצוע 

מסמך המיועד לספק פרטים מדויקים ומלאים על האופן, על לוחות הזמנים, הציוד והדרכים בהם יש ליישם חומרים, טכנולוגיות ופעולות שונות בתהליכי בניה. 

מפרטי הביצוע יכללו מידע לגבי הכנות השטח הנדרשות לפני יישום הפתרון, כולל שלבים ספציפיים ונקודות להתייחסות בהתאם למצבי תשתית שכיחים.

לאחר מכן, יסופק מידע לגבי הכנת החומר, אופן יישומו, כמויות ועובי שכבה, צריכה למ"ר ועוד. 

כתב כמויות 

אחד המסמכים החשובים ביותר בכל עבודת בניה ושיפוצים. כתב כמויות מגיע לאחר תוכנית אדריכלית והוא כולל פירוט מלא של כל סוגי החומרים, הכמויות שלהם, העלויות המשוערות ואף ספקים מומלצים, לכל צרכי הפרויקט.

עשוי לכלול גם את מפרט פעולות הבניה והשיפוץ, מספר העובדים, מספר שעות העבודה והעלויות של העבודה עצמה.

מקפידים על איכות בשבילכם

א.צ. טכנולוגיות מתקדמות לבניה מתמקדים בפיתוח, ייצור ויבוא של מוצרים, פתרונות ומערכות מהמתקדמות בעולם כדי לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר. 

אנו מספקים לכם את כל המידע והכלים כדי שאתם תקבלו את התוצאות הטובות ביותר בעזרת הידע והניסיון שלנו, שיתופי הפעולה הבינ"ל שלנו, מעבדות מחקר ופיתוח, והתמיכה שאנחנו נותנים לכם לכל אורך הדרך.

מוכנים להתחיל בפרויקט? דברו איתנו!