לשיחה עם נציג
תפריט

למה אנחנו אומרים "בטוח שתצליח"?

מדוע אנחנו משקיעים רבות ב"טכנולוגיות מתקדמות לבניה"?

ענף הבניה הוא אחד הענפים המשפעים ביותר על חיינו.

במאקרו, הוא אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים של המשק.

במיקרו, כולנו נוסעים על כבישים, טסים מנמלי התעופה, קונים בקניון, גרים בבתים ושוהים במבנים.

כל מבנה הוא שונה, כל תכנון הוא ייחודי וכל ביצוע מחייב חשיבה מחודשת.

המכנה המשותף לכולם הוא השימוש בחומרי בניה איכותיים ואמינים, המתאימים לדרישות התקנים ולדרישות התכנון והסביבה. כאלו אשר מצד אחד ישמרו על הסביבה ומצד שני יבטיחו קיים ארוך ועמידות פונקציונאלית.

הקידמה הטכנולוגית המאפיינת את המאה ה-21 הביאה עימה הסתכלות מחודשת גם על ענף הבניה, הנחשב לשמרני ומסורתי. כך, כשהרצון לשפר ולייעל תהליכים עומד לנגד עינינו, הטמעת חדשנות המייצרת ערך בענף כה משמעותי למשק הינה מתבקשת. לכן אנחנו בקבוצת א.צ. משקיעים כל כך בפיתוח, בייצור ובייבוא של מוצרים, פתרונות ומערכות מהמתקדמים בעולם, אשר יבטיחו את התוצאות הטובות ביותר למתכנן, לקבלן ובסופו של דבר למשתמשים ולשוהים במבנים בהם מיושמים המוצרים והטכנולוגיות שלנו.

מצוידים בידע ובניסיון רב שנים אנו מפתחים, מייצרים ומשווקים פתרונות מגוונים לענף הבניה בתחום חומרי האיטום, חומרי גמר, ציפויים לרצפות, חומרי שיקום ותיקון בטון ועוד. כל זאת תוך שימת דגש על בניה ירוקה, התקדמות טכנולוגית ופיתוח מוצרים פורצי דרך. כקבוצה, העשייה שלנו נותנת מענה לאתגרים המשתנים בענף הבניה והינה חלק בלתי נפרד מפרויקטים רבים בארץ, החל מהבניה הפרטית, דרך מבני תעשיה, מבני ציבור, בנייני מגורים, ועד לפרויקטים לאומיים בנמלי תעופה, תשתיות ועוד.

במעבדות המחקר והפיתוח, אנו מפתחים ומייצרים פתרונות חדשניים ואיכותיים הנושאים תווי תקן ישראליים, אירופאיים ובעלי תו ירוק. כל פיתוח המתחיל במעבדות שלנו נובע מהבנת הצורך בשוק, מהיכולת לתת מענה לאתגרים העולים מהשטח, ומהרצון לייעל לחסוך ולהבטיח סטנדרט איכות גבוה לכל מבנה בישראל- פרטי, ציבורי ותעשייתי.

פתרונות חדשניים מקיפים אותנו בכל תחומי חיינו. לעיתים אף לא נדע כי היינו זקוקים לפתרון מסוים עד שהוא קיים ומשנה את המציאות שלנו. כך גם בענף הבניה. אנו רואים בשיתופי פעולה בינלאומיים כדרך להעשיר את ענף הבניה הישראלי, לייבא טכנולוגיות ופתרונות מתקדמים, לשתף בידע וניסיון ולהנחיל מערכות פורצות דרך שיובילו את הענף להתייעלות, לבטיחות ולשמירה על הסביבה.

מכאן, הדרך להטמעה מקצועית ונכונה של פתרונות חכמים וטכנולוגיות מתקדמות מתחילה בהכשרה, העשרה והדרכה של המשתמשים במוצרים שלנו. כי ברגע שיש ביטחון ביישום, יש ביטחון גם בתוצאה. לכן, אנו משקיעים רבות בהכשרות, בהדרכות, ובמתן כלים פרקטיים וידע מעשי למיישמי העבודה. זאת מתוך הרצון להוביל לשינוי ולמזער תקלות בשטח, להקל על העבודה ולהבטיח עבודה מקצועית ונכונה אשר תוביל ליישום איכותי ולקיים ארוך טווח.

אנו צועדים בדרך משותפת עם לקוחותינו ומעניקים להם ביטחון ותמיכה לאורך כל שלבי הפרויקט, החל משלבי התכנון ועד לגמר הפרויקט. צוות טכני מקצועי מלווה את הקבלנים, היועצים, המהנדסים והמתכננים ומבצע בקרה ופיקוח על יישום הפתרונות המתקדמים שלנו. כך, עם ראיה רחבה ומקצועית אנו נותנים מענה לכל אתגר המתעורר בשטח באופן מהיר, מיומן ויעיל.

בכל צעד שאנו עושים, החל מתכנון ופיתוח, ייצור וייבוא, הכשרה וליווי צמוד, אנו פועלים תמיד למיקסום השמירה על הסביבה. הקיימות, איכות הסביבה והשאיפה לבנות עולם טוב ובריא יותר מלווים אותנו בייצור וייבוא פתרונות ומוצרים בעלי תו ירוק אשר אינם מזהמים או פוגעים בסביבה. בדגש על בנייה ירוקה, אנו מאמינים, פועלים ומובילים לשינוי תפיסתי בענף הבניה. כי שמירה על סביבה בריאה יותר, תשמור גם עלינו בריאים יותר.

העצמה שלנו כקבוצה היא פועל יוצא מפעילותנו הרחבה במגוון תחומי ענף הבנייה הישראלי, ביניהם חברת א.צ., חברת "לאריספלסט", המתמחה במוספים לבטון וחברת- "פיניקס קרמיקה", העוסקת בייבוא ושיווק של קרמיקה לבתי מסחר לפרויקטים .

כך פעלנו במשך 30 שנות קיומנו, וכך נמשיך לעמוד לצד לקוחותינו במתן מענה מקצועי והנדסי, לפתח ולהביא את הפתרונות המתקדמים ביותר על מנת לייעל את העבודה, לשמור על בריאותם, להבטיח כדאיות כלכלית ולתת שקט נפשי ובטחון שבחירה בקבוצת א.צ. היא הבחירה הנכונה בכל פרויקט.

 

קבוצת א.צ. חרטה על דגלה שאיפה למצוינות ושיפור מתמיד בכל תחומי פעילותה. אי לכך, הנהלת החברה מתחייבת לפעול על פי עקרונות המדיניות המשולבת – איכות, סביבה ובטיחות.

מדיניות זו מאגדת שלושה תקני איכות עיקריים: ISO-9001 ; ISO-14001 ; ISO-45001, אשר נוגעים בכל היבטי הבטחת האיכות, איכות הסביבה ובטיחות בעבודה ובתעסוקה תוך חתירה למעגל שיפור מתמיד.

משמעות הדבר הינה עמידה בחוקים, צווים, תקנים ודרישות אחרות הנדרשות לבטיחותם של העובדים והמבקרים בארגון, להגנת הסביבה ולאיכות המוצרים והשירות המסופקים ללקוחות החברה. בימים אלה אנו נמצאים בעיצומם של מבדקי התעדה לקבלת היתרים לכל התקנים הנדרשים.

לחצו כאן לצפות במסמך המדיניות משולבת אשר הופץ במשרדי הארגון.

 

ביחד, בטוח שתצליח!