לשיחה עם נציג
תפריט

מכונות שינו לנו את החיים. המכונה היא למעשה התקן המבצע עבודות עבור האדם ובאמצעותן ניתן לתעל את יכולותינו בצורה טובה ואפקטיבית יותר. עניין זה משמעותי בכל תחום, ובמיוחד כאשר מדובר על תחום הבנייה. כיוון שעבודות הבנייה כוללות אינספור תהליכים פיזיים החוזרים על עצמם, ניתן לייעל את המורכבות, הקושי וזמן היישום של העבודה בעזרת מכונות ייעודיות שיפחיתו מהעומס ויאפשרו לבצע את העבודה בצורה מהירה ונוחה.

המכונות בתחום הבנייה הינן מגוונות וכוללות ביניהן מכונות גדולות כמו מנופים, עגורנים וציוד מכני הנדסי כמו גם מכונות קטנות יותר כמו מכונות הזרקה, מכונות התזה ועוד. במאמר הבא נסקור את יתרונותיהן של מכונות ההתזה בתחום הבנייה ואת השימושים העיקריים בהן. 

איטום בהתזה

פעולת האיטום היא עניין מהותי בכל תהליך בנייה, בין אם מדובר על בנייה חדשה או לחילופין שיקום ותיקון כשלי איטום בבנייה קיימת. על מנת שהחללים הפנימיים במבנים יהיו מבודדים מפני מפגעים חיצוניים העלולים לחדור פנימה, יש ליישם חומרי איטום מתאימים במעטפת הסובבת את המבנה כמו גגות, רצפות וקירות.

תהליך היישום של חומרי האיטום הנחוצים כולל שיטות שונות ומגוונות, כאשר לכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות בהתאם לתנאי השטח ולגודל התשתית שיש לכסות. 

כאשר מדובר על איטום משטחים גדולים, שיטת האיטום בהתזה הינה השיטה היעילה ביותר. בשיטה זו האיטום מתבצע באמצעות מכונה ייעודית כמו WAGNER HC 970G המיועדת ליישום של חומרי איטום בצורה אחידה ואפקטיבית, ובכך מחליפה את הצורך בכוח אדם וחוסכת זמן רב ומשאבים. 

מכונת התזה

יישום טיח בהתזה

השימוש בטיח תופס חלק נכבד ומשמעותי בתהליך הבנייה. הטיח מיושם כשכבת בסיס על גבי תשתית הבטון, כחומר המיישר את תשתית הקירות ומעניק מצע אידיאלי ליישום שכבות צבע, חיפויים או כל חומר גמר אחר המשלים את תהליך בניית קירות המבנה.

כיום הטיח מורכב בדרך כלל מחול המעורבב עם חומרי מליטה, אגרגטים, מוספים ותוספים אותם מיישמים בכמה שכבות על גבי הקירות, כאשר את תערובת הטיח ניתן להכין במקום או לרכוש את התערובת כשהיא מוכנה לשימוש.

כמו בתהליך יישום חומרי האיטום, גם שיטות יישום הטיח הן מגוונות ומאפשרות יישום ידני באמצעות סרגל וכף טייחים או לחילופין יישום באמצעות מכונת התזה.

בעזרת מכונת התזה מדגם PLASTMAX ניתן לערבב באתר הבנייה את חומרי המליטה והחול, לשאוב את התערובת המוכנה אל תוך המכונה וליישם אותה על גבי הקירות באמצעות התזה אחידה החוסכת בזמן, חומר ובעליות בפרויקט.  

PLASTMAX

מכונות התזה – מה היתרונות?

הודות למכונות התזה ניתן לייעל את תהליכי הבנייה בצורה נוחה ופשוטה ולחסוך בעלויות ובחומרים. כפי שניתן לראות, מכונות התזה מיועדות למגוון שימושים באתר הבנייה, ולמעשה מאפשרות להחליף את פעולות הבנייה הידניות בפעולות מכאניות מהירות כמו יישום חומרי איטום, יישום טיח על גבי קירות וגם התזת חומרי צבע בסיסיים ודקורטיביים לקירות פנים וחוץ.

חברתנו מתמחה במתן של מגוון פתרונות חכמים בתחום הבנייה הפרטית והתעשייתית. אצלנו תוכלו למצוא מבחר של מכונות התזה מקצועיות המיועדות לשימושים שונים בתהליך הבנייה, לצד מכונות אחרות המעניקות פתרונות יעילים וחסכוניים. 

מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על מכונות התזה.