לשיחה עם נציג
תפריט

סיליקון פוגבלה קולור ו-רובה פוגבלה קולור הם שני חומרי מילוי שונים שלכל אחד מהם תכונות וייעודים שונים במעט, ובעמוד שלפניכם, ריכזנו עבורכם מידע כללי על כל אחד מהם והיתרונות המשותפים לשניהם. 

שימוש בסיליקון ורובה פוגבלה קולור

סיליקון פוגבלה קולור 

סיליקון FUGABELLA COLOR הוא סיליקון דקורטיבי המשמש למטרות איטום תפרי התפשטות ומישקים בין אריחי קרמיקה ופורצלן, מוזאיקה זכוכית/קרמית, אביזרי אמבט ומקלחות, דלתות וחלונות המיוצרים ממתכת, מוצרי זכוכית ופיברגלס. חומר מילוי זה מיועד לצרכי שימוש פנימי וחיצוני כאחד והוא אידיאלי למקומות המצויים במגע תמידי עם מים, לרבות בריכות שחייה, בריכות נוי, אקווריומים וכדומה. 

תכונותיו של סיליקון פוגבלה קולור כוללות: כושר הדבקות גבוהה, עמידות גבוהה בפני עובש ומצבי קפיאה והוא מתאים לתקן הישראלי 1661. כמו כן, חשוב לציין את העבודה שהשימוש בסיליקון פוגבלה קולור מסייע בצבירת ניקוד על פי התקן הישראלי 5281 לבניה ירוקה ותקן LEED והוא אידיאלי לבניה ירוקה.

רובה פוגבלה קולור 

רובה פוגבלה קולור היא רובה מינרלית דקורטיבית מבוססת שרף המיועדת למטרות מילוי לצרכי איטום של אריחי קרמיקה ופורצלן, אבן טבעית ומוזאיקה. חומר מילוי זה מצטיין בספיגת מים נמוכה, יכולת התנגדות גבוהה למרבית החומרים החומציים ודרגת קשיות גבוהה על פני המשטח. השימוש ב-רובה פוגבלה קולור נעשה בעיקר לצרכי מילוי מישקים ברוחב של החל מ-0 ועד 20 מ"מ.

יתרונות השימוש בסיליקון פוגבלה קולור וב- רובה פוגבלה קולור 

השימוש בסיליקון פוגבלה קולור ו/או ב-רובה פוגבלה קולור, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות למטרות מילוי מישקים לצרכי איטום, וביניהם: 

  • שני חומרי המילוי הינם חומרי מילוי דקורטיביים המגיעים במבחר גדול של צבעים וגוונים תואמים, המעניקים מראה עיצובי שלם לכל גוון של אריחים ומוצרי מוזאיקה אותם אתם מעוניינים לאטום. 
  • שניהם חומרי מילוי בעלי יכולת הידבקות גבוהה לכל סוגי המשטחים ושניהם מיועדים לצרכי הגנה מקסימאלית מפני מים 
  • שניהם נחשבים לחומרי מילוי בעלי עמידות גבוהה בפני היווצרות כתמי עובש ובעלי יציבות כרומטית גבוהה במיוחד 
  • שניהם מיועדים ומשמשים למטרות מילוי לצרכי איטום של אריחי קרמיקה ופורצלן הנפוצים בסביבת המגורים 
  • שניהם מסייעים בצבירת ניקוד לבניה ירוקה, ע"פ ת"י 5281

הכנת חומר המילוי ואופן השימוש בו 

סיליקון פוגבלה קולור הוא למעשה חומר מילוי מוכן לשימוש, כאשר השימוש בו נעשה באמצעות אקדח הזרקה ידני או פניאומטי. מנגד, השימוש ב-רובה פוגבלה קולור מצריך הכנה מקדימה של החומר בהתאם להוראות היצרן. 

במקרים בהם נעשה שימוש ב-רובה פוגבלה קולור, קיימת חשיבות ליישום פעולת המילוי באופן אחיד תוך שימוש בשפכטל או מלאג' גומי, וזאת תוך מילוי מרווחי החיבורים במלואם באופן אלכסוני.

במקרים בהם נעשה שימוש בסיליקון פוגבלה קולור מומלץ להגן עם האזורים הקרובים לחיבורים הנדרשים למילוי באמצעות סרט הדבקה וזאת על מנת להבטיח פעולת מילוי ישרה, כאשר את סרט ההדבקה יש להסיר רק לאחר החלקת חומר המילוי ולאחר שווידאתם שהסיליקון נדחס אל תוך עומק החיבורים. 

למידע נוסף על שימוש בסיליקון פוגבלה קולור ו-רובה פוגבולה קולור לחצ כאן