לשיחה עם נציג
תפריט

כפי שבוודאי אתם יודעים, קיימים מגוון סוגי דבקים בשוק, כאשר לכל דבק יש יכולת שונה ופונטציאל הדבקה אחר. לפיכך, כאשר תרצו להדביק משטח מסוים לאחר, אתם תצטרכו להשתמש בדבק המתאים לכך. הדבק אמור להתאים למזג האוויר, סוג המשטח ולתנאי השטח והסביבה בו ימצא.

ביצוע הדבקה בצורה לא תקינה, למשל בתנאים שטח לא טובים או עם דבק לא מתאים, עלול להוביל לתוצאות שליליות המגיעות מייד לאחר מכן (הפרדות אריחים, סדיקה בדבק ועוד).

באופן כללי, ניתן לומר שחלוקת סוגי הדבקים נעשית על פי מנגנון ההתקשות שלהם. בשורות הבאות נפרט ונסביר אודות הדבר, כך שתבינו יותר לעומק עליו. בכל מקרה, חשוב להבין היטב את הנושא, כך שאם תהיה לכם צורך בעבודת הדבקה מסוימת, תבינו היטב מה עליכם לקנות ולעשות.

דבק צמנטי

מדובר בדבקים פופולאריים במיוחד. מדובר בתערובת של חומרי מלט הידראוליים, תוספים אורגניים ואגראטים (חול). בזמן ערבוב התערובת האבקתית הזו במים או במוסף נוזלי אחר, התערבות הופכת לקשיחה, עבידה וניתן להדביק איתה משטחים.

דבק תחליב

גם כאן מדובר בדבקים המורכבים מתערובת של חומרי מליטה אורגניים בצורה של תחליב פולימרי מיימי, תוספים אורגניים ומלאנים מינרליים. תערובת מזוג תחליב הינה מוכנה לשימוש ולהדבקה.

דבק שרף המתקשה בריאקציה כימית

תערובת של שרף סינתטי, מלאנים מינרליים ותוספים אורגניים, כאשר התערובת הופכת למוכנה לשימוש לאחר שהיא מתקשה בעקבות תגובה כימית.  דבקים מסוג זה זמינים בצורה חד רכיבית או רב רכיבית.

למידע נוסף על דבקים וסוגיהם, ניתן ליצור עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.