לשיחה עם נציג
תפריט

את הרצון והצורך בשיפוץ הבית נמצא בכל משפחה המעוניינת לשדרג את מראה הבית, איכות החיים או פשוט רוצה להתאים את עצמה לטרנדים החמים ביותר בתחום עיצוב הבית (שמשתנים בכל שנה).

יש לקחת בחשבון כי שיפוץ הינו הליך ארוך ומורכב, הדורש לרוב התייעצות עם אנשי מקצוע מומחים וכמובן שימוש בחומרי בניין איכותיים.

אם החלטתם לערוך שיפוץ קטן או גדול בבית, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את חומרי הבניין המתאימים ביותר: 

הגדירו את אופי השיפוץ

בראש ובראשונה יש להגדיר את מטרת השיפוץ, ולהבין אילו חללים דורשים שיפוץ. בהתאם לכך, ייבחרו גם החומרים איתם תתבצע העבודה.

ניתן מלכתחילה להגדיר כי אופי השיפוץ יהיה קטן וכמה שיותר קצר מבחינת זמנים, או שזהו שיפוץ מורכב וארוך הדורש ממכם למצוא מקום מגורים חלופי באופן זמני.

לחלופין, ישנם שיפוצים שיצריכו גימור צבע בלבד ויש כאלו אשר ירדו עמוק יותר לכיוון התשתיות. כמובן שישנם סוגי שיפוצים רבים הנעים על טווח רחב של פרמטרים המגדירים אותם.

לדוגמה, שיפוץ של חדר שינה יהיה שונה לחלוטין משיפוץ חדר אמבטיה או מטבח, זאת כיוון שמדובר על חללים שונים במהותם, כאשר חדרי אמבטיה ומטבח הינם חדרים רטובים הדורשים חומרי בניין שונים ורבים יותר.

קבעו תקציב מוגדר מראש

לאחר קביעת אופי וסוג השיפוץ, מומלץ לקבוע מראש את התקציב הכולל של עבודת השיפוץ. תכנון מראש של סכום הכסף שיוקצה לשיפוץ יחסוך לכם לא מעט כסף, זמן וכמובן לחץ ואי נעימות מול ספקים או השכנים שגרים בסמוך אליכם.

בנוסף, קביעת תקציב מראש תסייע לכם לבחור את חומרי הבניין ההכרחיים ביותר לצורך השיפוץ, כך שתוכלו להקצות את מיטב כספכם לבחירת החומרים האיכותיים והעמידים ביותר.

עבור קבלנים המבצעים עבודות שיפוץ ללקוחות פרטיים או תעשייתיים, מומלץ לבצע השוואות מחיר בין מותגים שונים של חומרי בניין כדי לעמוד בתקציב שהוגדר מראש על ידי הלקוח.

אנשים פרטיים המעוניינים לשלוט על התקציב שהוגדר לשיפוץ, יוכלו קודם לרכוש את חומרי הבניין המתאימים ורק לאחר מכן לפנות לקבלנים מומלצים לביצוע עבודת השיפוץ. 

בחרו את החומרים המתאימים

ההצלחה של השיפוץ תלויה בעיקר בחומרי הבניין בהם משתמשים במהלך השיפוץ. בין אם אתם חברת קבלן המיועדת לבצע שיפוץ אצל לקוח ובין אם אתם לקוחות פרטיים הרוצים לעשות את העבודה באופן עצמאי, חשוב להקפיד לבחור את חומרי הבניין המתאימים ביותר לעבודת השיפוץ המתוכננת, על פי סקירת המפרט הטכני של כל מוצר, אופן היישום שלו, תווי תקן ועוד. 

אם מדובר על ביצוע שיפוץ עצמאי בדירה פרטית, מומלץ להתייעץ עם קבלנים וחברות מוסמכות בתחום הבנייה שיוכלו לייעץ בבחירת החומרים הטובים והמתאימים ביותר לעבודות השיפוץ באופן עצמי.

היכן ניתן למצוא חומרי בניין איכותיים?

חומרי בניין איכותיים ניתן למצוא רק אצל המומחים בתחום ענף הבנייה. חברתנו מספקת מגוון פתרונות בתחום, ביניהם גם חומרי בניין איכותיים הנושאים תו תקן ישראלי, אירופאי ותו ירוק, המיועדים למגוון עבודות בנייה ושיפוץ בתחום הבנייה הפרטית, תעשייתית ועוד. 

אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לכל שאלה, ייעוץ או הכוונה באשר לחומרי הבניין אותם אנו מספקים! השאירו את פרטיכם והמומחים שלנו יחזרו אליכם במהרה.