לשיחה עם נציג
תפריט

איטום של אלמנטים תת קרקעיים היא פעולת איטום מקצועית המחייבת שימוש בחומרי איטום המיועדים לצורך כך. כאשר מדברים על איטום אלמנטים תת קרקעיים מדברים למעשה על כל סוגי המשטחים התת קרקעיים כגון: קירות מסד, קירות מרתף, קירות דיפון, קירות תומכים, כלונסאות וכדומה.

כמו כן, איטום אלמנטים תת קרקעיים היא פעולת איטום הנחוצה לצרכי איטום משטחים מכוסים או מקורים המצויים בין היתר בחניונים תת קרקעיים, גשרים וכדומה.

איטום אלמנטים תת קרקעיים

באיזה סוגי חומרי איטום נעשה שימוש למטרות איטום אלמנטיים תת קרקעיים? 

איטום אלמנטים תת קרקעיים נעשה באמצעות חומרי איטום שונים וביניהם חומרים פוליאורינטים, חומרים ביטומניים וכדומה. לאחרונה, פיתחנו חומר איטום לאלמנטים תת קרקעיים מסוג B-TECH 422.

זהו למעשה חומר איטום ביטומני דו רכיבי המשלב בתוכו פולימרים המשפרים את יכולות הייבוש של החומר. חומר איטום זה מיושם בהתזה והוא מיועד לכל מטרת איטום של משטח תת קרקעי כזה או אחר, מאגרי מים, גשרים, כלונסאות ועוד.

יתרונות השימוש ב-B TECH 422

שימוש ב-B TECH 422 למטרות איטום אלמנטים תת קרקעיים מאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים בכל הנוגע לפעולת האיטום וביניהם:

  • עמידות מרבית בפני מים עומדים 
  • שכבת איטום הומגנית ורציפה בעלת גמישות גבוהה – ללא תפרים 
  • מאפשר יצירת שכבה אוטמת בכל עובי נדרש 
  • ניתן לשימוש על גבי משטחים לחים 
  • בעל יכולת הידבקות גבוהה לבטון 
  • ניתן לשימוש גם למטרות איטום של סדקים דינמיים 
  • מספק צריכה מופחתת של חומר 

השימוש ב- B TECH 422  מחייב הכנה מוקדמת של המשטח התת קרקעי אותו אתם מעוניינים לאטום, כאשר הכנת המשטח כוללת ניקוי מקדים מפני שאריות בטון, שמנים, חלקים רופפים וכדומה.  

יריעות איטום והגנה

לאחר יישום חומר האיטום, יש להגן עליו מפני פגיעות היכולות להתרחש בהמשך העבודות באתר. לכן, יש ליישם על החומר האיטום יריעות הגנה המותאמות ליישום תת קרקעי מסוג HDPE PNH 3040+.

אלו יריעות איטום הגנה למרתפים וחלקי מבנה תת קרקעיים, המותאמים לתקן הישראלי 2752 חלק 2 ולדרישות המשרד להגנת הסביבה והן מהוות אמצעי יעיל להגנה מפני גזי קרקע. יריעות אלו משודרגות וכוללות פסי הדבקה כפולים בחפיפות, מה שמבטיח איטום רציף בעל יכולת הדבקה כפולה. 

היריעות מעניקות קיים ארוך לכל אורך חיי המבנה, עמידות בפני המים האלקליים של הבטון, בעלות עמידות מכאנית גבוהה ומבטיחות הדבקות מלאה לשטח פני הבטון. 

למידע נוסף על מוצרי איטום אלמנטיים תת קרקעיים לחצ כאן וצפו במגוון איכותי של מוצרי איטום המשמשים לצרכי איטום אלמנטים תת קרקעיים מכל סוג וכל סדר גודל.