לשיחה עם נציג
תפריט

בעבר כאשר מישהו היה רוצה לבצע איטום גגות בביתו, הוא היה נאלץ להוציא כסף רב ולפנות לאיש מקצוע שיעזור לו לטפל בבעיה שנוצרה. היום, בניגוד לעבר, יש בידינו את המשאב החשוב היותר בעולם- את הידע והמידע.

הרשת מכילה מידע רב על החומרים המתקדמים לאיטום גגות, מה תהליך העבודה הנדרש, מה משך העבודה, לאילו נקודות חשוב לשים לב ועוד. אז כדי לבצע איטום גגות אמנם עדיין יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר מכירים את העבודה ויודעים כיצד לבצע אותה, אך אנחנו כמקבלי השירות באים עם ידע קודם שעוזר לנו לבחון את איש המקצוע ולבקר את עבודתו.

פתרונות לאיטום גגות

קיימים פתרונות רבים ומגוונים לאיטום גגות, החל מיריעות ביטומניות, חומרים ביטומניים משחתיים, יריעות הגנה, חומרים משחתיים נוספים ועוד. כל שעליכם לעשות זה לבצע מחקר מקדים על החומרים המתאימים לגג שלכם ולבדוק שאכן זה מה שמבוצע על ידי איש המקצוע שתבחרו.

איטום גגות בעזרת באיש מקצוע

אנו ממליצים להשתמש בשירותיו של קבלן איטום מקצועי ומיומן בכל הקשור לעבודות איטום. הדבר כרוך בהוצאה כספית גבוהה יחסית, אך היתרון הוא כמובן בביצוע עבודה מקצועית ויעילה ושקט לטווח הזמן הרחוק.

איטום גגות באופן מקצועי

אנו ממליצים לכם לעקוב אחר שני כללים פשוטים:

  • התייעצות עם גורם מקצועי – אנו תמיד ממליצים להתייעץ גם גורם מקצועי. איטום גגות חייב להיעשות באופן קפדני, תוך בחירת החומרים המתאימים ביותר לגג מבחינת החומרים שעל התשתית, השיפועים הקיימים, עומס דודים וקולטנים וכדומה.
    לא.צ. צוות טכני מקצועי הזמין עבורכם לייעוץ טכני במידת הצורך.
  • רכישה של חומר איטום איכותי – השוק מציע מגוון רחב של חומרי איטום . חומרי האיטום נבדלים זה מזה בסוג החומר ,באיכותם וביעודם. גם במקרה זה , ישנה חשיבות מכרעת בבחירת חומר איטום איכותי. אנו ממליצים לבחון כל חומר מראש ולקרוא על ייעודו לפני ביצוע האיטום. להיות עם היד על הדופק בכל הנוגע לעבודת איש המקצוע יבטיח לכם גג אטום לאורך זמן.

למידע נוסף על איטום גגות, השאירו פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!