לשיחה עם נציג
תפריט

התפוררות טיח בקירות, קילוף צבע, נזק לרהיטים, תקלות במערכת החשמל והיווצרות עובש הנם חלק מהבעיות הנגרמות למבנה כתוצאה מחדירת מים מהגג שלו. בעיות רטיבות בגגות מעידות על כשל במערכת האיטום הקיימת בגג, ולכן חשוב לתקן זאת בהקדם האפשרי ולמנוע בעיות מורכבות בנראותו ועמידותו של המבנה.

מה החשיבות של מערכת איטום איכותית בגג?

הגג הוא החלק העליון בכל מבנה שתפקידו להעניק כיסוי מיטבי מפני מפגעים סביבתיים כמו גשם, רוח, אבק, שמש ועוד. כדי שהגג יענה על הצרכים המהותיים האלו, קיימת חשיבות גבוהה לאיכותה של מערכת האיטום הקיימת בגג. איטום גגות הינה פעולה חיונית שנעשית במסגרת תהליכי הבנייה של מבנים, זאת כדי למנוע חדירה של מי גשמים ונזילות מים מגורמים אחרים (כמו פיצוץ של דוד מים) וכך פגיעה במבנה.

תיקון של מערכת איטום גג קיימת

ישנן שיטות שונות ומגוונות לאיטום הגג, כאשר איטום בעזרת יריעות ביטומניות הינה השיטה השכיחה והיעילה ביותר. יריעות אלו בעלות כושר עמידות גבוהה במיוחד, גם בתנאים סביבתיים קיצוניים כמו טמפרטורה גבוהה בקיץ או קור קיצוני בחורף. במידה ויישום היריעות אינו בוצע כהלכה, כמו לדוגמה חיבור לא תקין בין יריעה ליריעה, הן עלולות להתנתק ולגרום למעבר וחדירה של מים אל פנים המבנה. מקרה כזה מצריך ביצוע של תהליך תיקון מערכת איטום לא תקינה בגג באמצעות חידוש האיטום, והחזרת האפקטיביות של גג המבנה.

תיקון מערכת איטום לא תקינה בגג

חידוש גגות באמצעות יריעות REROOF

ניתן לחדש את מערכת האיטום שקיימת בגג באמצעות התקנת יריעות ספירפלסט APP RR. יריעות אלו ייעודיות לתהליכי חידוש גגות (REROOF) הודות לתכונות העמידות והחוזק שלהן, ושיטת היישום המאפשרת התקנה פשוטה וחסכונית. יריעת ספירפלסט הינה יריעה ביטומנית, עשירה בפולימר APP ומחוזקת ברכיב פוליאסטר. ליריעה יתרון בולט בכושר ההיצמדות אל משטח הגג עליו היא מיושמת – גם אם מדובר על יישום היריעה על גבי תשתית איטום קיימת.

תהליך יישום יריעות REROOF – יעיל וחסכוני

כפי שהוזכר קודם, יריעות REROOF מאפשרות התקנה פשוטה, חסכונית ויעילה המקצרת את זמן העבודה באופן משמעותי. בשונה מהליך סטנדרטי של יישום והתקנת יריעות ביטומניות, היריעות לחידוש גגות אינן מצריכות קילוף והוצאה של היריעות הקיימות בגג, מה שמיתר פינוי פסולת בניין (כי אין כזו), מריחת פרימייר והמתנה ממושכת. היריעות מיושמות על גבי מערכת האיטום הקיימת בגג לאחר פעולת הניקוי של הגג בלבד. 

התנאי היחידי ליישום מהיר וחסכוני של יריעות ספירפלסט RR APP תלוי באיכות מערכת האיטום הקיימת בגג, כיוון שרק מערכת שתפוסה היטב תוכל להעניק בסיס מתאים ליישום יריעות אלו. כדי לוודא שאתם בוחרים נכון ומשיגים פתרון איכותי בעלות נמוכה, מוזמנים להתייעץ עם המומחים לאיטום ומתן פתרונות מתקדמים בענף הבנייה מחברת א.צ. טכנולוגיות מתקדמות לבניה.