לשיחה עם נציג
תפריט

נזילות מגגות של בתים זו בעיה נפוצה למדי אשר אנשים רבים נאלצים להתמודד איתה. רבים לא יודעים, אך הפתרון לנזילות מגג הוא פתרון פשוט למדי שכל אחד מכם יכול ליישם בזמן קצר להפליא. כל שעליכם לעשות זה לרכוש את חומרי האיטום הנכונים ולאטום בעזרתם את גג ביתכם. לא רק שרוב החומרים שנמכרים כיום בתחום הינם זולים ומחירם נוח, אלא גם השימש בהם יכול לעשות גם על ידי אנשים פרטיים ולא על ידי אנשי מקצוע.

אי טיפול בבעיות כמו נזילה מגג עלול להוביל למקרים בהם אתם עלולים לקום לפתע לאחר יום גשום כאשר כל ביתכם מוצף. יתר על כן, בניגוד להנחה הרווחת, אי טיפול בגג שאינו אטום עלול לסכן חיים באופן ישיר. תארו לכם מצב שאתם ישנים בלילה גשום ולפתע מגיח גשם אל תוך ביתכם. במידה והגשם ייצור מגע ישיר עם מוצרי חשמל, עלולה להיווצר שריפה בביתכם, אשר עלולה להחריף באופן מואץ, כאשר זאת כמובן בהנחה שאתם ישנים. כך שכפי שאתם יכולים להבין, אנו ממליצים לא לזלזל אף לא מעט בבעיה של נזילות מהגג.

אז איך תוכלו לאטום את גג ביתכם באופן עצמאי? פשוט עקבו אחר ההוראות הבאות ואנו בטוחים שתצליחו מעל מעבר:

  • רכישה של החומר הנכון – ישנם שפע של חומרי איטום גגות, ובין הפופולאריים שביניהם ניתן למנות את היריעות הביטומניות, הפולימריים והחומרים האקריליים. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות בהשוואה לאחר, כך שרצוי לוודא שאתם רוכשים חומר שיענה על הצרכים המדויקים שלכם.
  • התייעצות עם איש מקצוע – אנו ממליצים בחום להתייעץ עם גורם מקצועי לגבי אופן העבודה הראוי והחומר המומלץ בשבילכם. על ידי התייעצות פשוטה עם האדם הנכון תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם עושים את העבודה הנכונה בשבילכם ובשביל גג ביתכם.
  • עבודה חכמה – אם זו הפעם הראשונה שאתם אוטמים גג, אזי כדאי לכם לעבוד באופן זהיר ככל שניתן ולעשות מה שנקרא בפי העם ״עבודה חכמה״. פשוט תוודאו שאתם עוקבים אחר ההוראות שקיבלתם מאיש המקצוע או אחר ההוראות שנמצאים באריזת חומר האיטום בדיוק כפי שרשום.

בסופו של דבר מדובר במשימה פשוטה לחלוטין, כפי שהזכרנו בראשית המאמר. פשוט עקבו אחר ההוראות והטיפים שהצגנו במהלך המאמר ואנו בטוחים שתצליחו על הצד הטוב ביותר. זכרו, עבודה חכמה מצידכם עשויה להועיל אתכם מבחינות רבות ולחסוך לכם כאבי ראש רבים שהיו עלולים להיווצר במקרים של עבודה לא תקינה.