לשיחה עם נציג
תפריט

נזילות מגגות של בתים זו בעיה נפוצה למדי אשר אנשים רבים נאלצים להתמודד איתה. לא פעם (בעיקר בעונת החורף) נתקלים במקרים של התנפחות צבע, חדירת מים לתוך המבנה, טפטוף, עובש, פטרת ועוד. כדי לטפל בבעיות אלו, יש לבצע איטום גגות מקצועי.

האם צריך לטפל בנזילות?

חדירת מים למבנה דרך הגג מהווה מטרד לשוהים במבנה ואף עלולה להיות מסוכנת להם. מדוע? ישנם מקרים בהם מים החודרים ומטפטפים לתוך המבנה מוצאים את דרכם אל מכשירי חשמל או שקעים, דבר אשר עלול להוביל לקצר או במקרים חריפים יותר לשריפה במבנה. בנוסף, זוהי פגיעה באיכות החיים כאשר במפתיע מקבלים שלולית מים בתוך המבנה. על כן, כדאי רצוי ואף חובה לאטום את הגג ולטפל בכשלי איטום בהקדם האפשרי.

האם צריך איש מקצוע?

חד משמעית- כן. טיפול בנזילות מגג, או איטום גג במבנה חדש הינו בגדר חובה על מנת להבטיח את הבטיחות ואיכות החיים של השוהים במבנה. איש מקצוע יוכל להעריך בצורה הטובה יותר אילו חומרים מתאימים לגג שלכם ולבצע את האיטום בצורה מדויקת.

אז למה צריך לשים לב בזמן עבודת איטום הגג?

  • רכישה של החומר הנכון – ישנו שפע של חומרי איטום גגות מקצועי, ובין הפופולאריים שביניהם ניתן למנות את היריעות הביטומניות. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות בהשוואה לאחר, כך שרצוי לוודא שנעשה שימוש בחומר שיענה על הצרכים המדויקים שלכם.
  • תשאלו שאלות – אנו ממליצים בחום להתייעץ עם גורם מקצועי לגבי אופן העבודה הראוי והחומר המומלץ בשבילכם. ובזמן שהוא עובד, תשאלו שאלות ותתעניינו, גם בשביל ללמוד וגם בשביל לעקוב אחר איש המקצוע, שיבצע את עבודתו כהלכה.
  • עבודה חכמה – תבקשו מאיש המקצוע מפרט עבודה מסודר בו יפורטו שלבי העבודה, החומרים בהם נעשה שימוש וזמני ההמתנה בין שלבי האיטום (במידה וקיימים). כך, תוכלו לדעת למשך העבודה הצפוי לפניכם ותוכלו לוודא כי העבודה בשטח נעשית על פי המפרט וההוראות הרשומות בו.

בסופו של דבר איטום גגות מקצועי הינו חובה לטיפול בכשלי איטום קיימים, נזילות או באיטום של מבנה חדש. זכרו, עבודה חכמה מצידכם עשויה להועיל לכם מבחינות רבות ולחסוך לכם כאבי ראש רבים שהיו עלולים להיווצר במקרים של עבודה לא תקינה.

במידה ויש לכם שאלה לגבי תהליך ביצוע איטום גגות מקצועי, החומרים הנפוצים בהם משתמשים ומה תהליכי העבודה והביצוע, נשמח לסייע לכם.

קבוצת א.צ. מספקת פתרונות מתקדמים לאיטום גגות, אשר יבטיחו לכם שקט לשנים רבות קדימה.