לשיחה עם נציג
תפריט

יריעות ביטומניות קנו להן שם של כבוד בעולם האיטום, עם אינספור יתרונות, שהופכים אותן לאמצעי איטום מהשורה הראשונה. אבל לצד יריעות ביטומניות, קיימים סוגים נוספים של יריעות, המשמשות ליישומים שונים על גגות או תשתיות שונות. לכל סוג של יריעות יתרונות משלו, שכדאי להכיר.

לא רק יריעות ביטומניות – סוגי יריעות שכדאי להכיר

יריעות HDPE עם בד גאוטכני לניקוז והגנה – ספיר פרוטקשן

בד גאוטכני הוא מוצר ייחודי, שפותח כדי לשמור על הפרדה בין מים לבין קרקע, אך היכולת המיוחדת שלו הופכת אותו אידיאלי לצורכי ניקוז וסינון מים בתשתיות שונות ובגגות.

שילוב בד גיאוטכני ביריעות איטום יוצר הגנה מכנית על מערכות איטום תת קרקעיות, מונע חלחול וחדירה של מי תהום למבנה דרך יסודות הבטון, אך מתאים גם למרפסות וגגות. 

יריעות HDPE ניתנות ליישום מהיר ופשוט, הן בעלות עמידות גבוהה בפני לחצים, קרעים ושחיקה.

מה זה יריעות HDPE?

יריעות HDPE הן יריעות פוליאתילן בעלות צפיפות גבוהה – high density polyethylene.

יריעות אלה נחשבות עמידות מאוד בפני כימיקלים קשים, שומרות על תכונותיהן לאורך שנים רבות ולכן משמשות ביעילות לצורכי איטום שונים בטווחי זמן ארוכים מאוד.

יריעות  HDPE מסוגים שונים מתאימות לצורך איטום בפני מים, אך גם לצורך איטום בפני גזים, אדי קרקע, חומרים מזהמים, כמו בתחנות דלק למשל ועוד.

יריעות אמפיביה – AMPHIBIA 3000 GRIP

יריעת אמפיביה 3000 היא ממברנה אטומה בפני מים, אשר מגיבה למגע עם מים, על ידי איטום אזור החפיפה ועצירה של התפשטות המים.

המבנה המיוחד של הממברנה מאפשר היצמדות מכנית אל הבטון הטרי במבנה, אך יש לה גם תכונות של תיקון עצמי, איטום עצמי והידוק עצמי לבטון.

יריעות אמפיביה עמידות בפני חומרים אגרסיביים הנמצאים בקרקע. הן מעניקות הגנה מיידית על המבנה מפני חדירת מים – גם מי מלח. הן בעלות עמידות גבוהה בפני לחצים, בעלות גמישות גבוהה ולכן מתאימות גם לאיטום סדקים.

יריעות אמפיביה משמשות בעיקר להגנה על מבני בטון תת קרקעיים, כמו מרתפים, מבני תעשייה, קניונים ועוד – מפני חדירת מים. אך משמשות במידה נרחבת גם לאיטום תעלות, מיכלים, מערכות טיהור מים, מנהרות ועוד.

יריעות נגד שורשים

יריעה ביטומנית המשמשת ליצירת הפרדה בין מבנים שונים, כמו בתים, מבני ציבור, כבישים ועוד – לבין שורשי עצים וצמחים. היריעה מגנה על חלקי המבנה הבאים במגע עם הקרקע, מפני נזקי חדירת השורשים לטווח ארוך.

מהי יריעה מאזנת אדים?

יריעה ביטומנית המשמשת לשחרור אדים הנוצרים בין שכבת הבטון לבין יריעות ביטומניות. מתאימה ליישום על בטקל.

לסיכום, קיים מגוון רחב של יריעות לשימושים רבים ומגוונים, כמעט לכל צורך ולכל דרישה. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לקטלוג המוצרים של א.צ.טכנולוגיות ולמצוא את היריעות המתאימות.

צרו קשר למידע נוסף!