לשיחה עם נציג
תפריט

בשעה טובה פרויקט הבנייה החדש יצא לדרך, וכעת עומד מבנה חזק ויציב המיועד לאכלוס פרטי, ציבורי או תעשייתי. לאחר שלב הקמת המבנה מגיע חלק לא פחות חשוב בתחום הבנייה, הכולל את עבודות הגמר של הפרויקט. חומרי הגמר הינם רבים ומגוונים, ומשמשים את הקבלנים לעבודות שיפוצים ופרויקטים חדשים של בנייה.

לרוב עבודות הגמר יכללו בין השאר עבודות חשמל, ריצוף, טיח, איטום, צבע, התקנת חלונות ודלתות ועוד עבודות נוספות שישלימו את עבודות הבנייה של הפרויקט. אצלנו בחברת א.צ טכנולוגיות מתקדמות לבנייה, תוכלו למצוא מגוון רחב של חומרי גמר איכותיים, בין אם מדובר על חומרים לעבודות שיפוץ בבתים פרטיים, עבודות גמר למבנים חדשים וכל עבודת בנייה אחרת המצריכה שימוש בחומרים כאלו.

טייחים מוכנים לעבודות גמר

יישום שכבות טיח במהלך הבנייה מאפשר יצירת שכבת כיסוי על גבי קירות המבנה, והן מהוות שכבת בסיס לאיטום ו\או לחיפוי. חברתנו מציעה לקבלנים ופרטיים תערובות טיח מוכנות לשימוש, לצרכי עבודות גמר מהירות וקלות. המבחר הגדול שלנו כולל טייחים מסוגים שונים כמו טיח צמנטי לקירות פנים של ממ"ד, טיח גבס לקירות פנים, שליכט מינרלי צבעוני לקירות חיצוניים, טיח לחדרים ואזורים רטובים וגם מלט הידרואלי למערכת בידוד תרמי חיצוני.

חומרי גמר לעבודות בנייה ושיפוצים

מילוי מישקים

מישקים נוצרים במהלך יישום של חיפוי קירות או ריצוף בתהליך הבנייה, דבר המצריך חומרי מילוי וגמר לקבלת מראה אחיד ומעוצב, זאת בנוסף להענקת איטום מיטבי והרמטי של האלמנט. אצלנו תוכלו למצוא חומרים למילוי מישקים איכותיים וידידותיים לסביבה כמו רובה מינרלית או כזו המבוססת על מים, סיליקון אצטי בשפופרת נוחה ליישום, מסטיק אקרילי / פוליאוריטני, כוחלה למישקים ברוחב של עד 30 מ"מ ובנוסף גם ציוד עזר ייעודי לעבודות המילוי כמו אקדח הזרקה, סבון ניקוי ועוד.

חומרי גמר לעבודות בנייה ושיפוצים

מוספים לתערובות צמנטיות

העבודה עם תערובות צמנטיות בתחום הבנייה היא נפוצה בכל פרויקט, כיוון שכל מבנה המבוסס על בטון מזוין מצריך עבודות החלקה, יישור, איטום ועוד. מוספים לתערובות צמנטיות למעשה משפרים את התערובות ומקנים להם תכונות נוספות אשר משפרות זמני עבידות, גמישות, זמני ייבוש וכדומה. דוגמא למוספים שכאלו היא סדרת LTX שלנו, מוספים אשר מאפשרים גמישות ושיפור עבודה עם תערובות צמנטיות כמו טיח, טיט, שליכט והרבצה.

חומרי איטום

שימוש בחומרי איטום מהווה נדבך חשוב ומשמעותי בכל תהליך בניה, זאת כדי להעניק הגנה מרבית למבנה וליושביו מפני נזקים חיצוניים כמו רוח, גשם, אבק ועוד. חברתנו מפתחת ומשווקת מגוון רחב של חומרי איטום לכל שלב בתהליך הבנייה, כמו גם עבודות גמר של איטום חדרים רטובים. בין חומרים אלו ניתן למצוא סרט אטימה גמיש המיועד לאיטום חיבורים בסביבה רטובה, חומרי איטום צמנטיים משחתיים לקירות ורצפות פנימיים ולחים ועוד חומרים איכותיים נוספים.