לשיחה עם נציג
תפריט

דבק הינו חומר צמיגי המיועד לחיבור של עצמים שונים אחד לשני, ומשמש למטרות שונות, החל משימוש ביתי לצרכי יצירה או תיקון ועד לשימוש תעשייתי כמו בתהליכי בנייה לצרכי הדבקת אריחים לקירות/רצפות. הסוגים השונים של דבקים לתעשייה נבדלים ביניהם על פי רמת החוזק שלהם, הגמישות, זמן החלקה, זמן ייבוש ועוד. כמו כן, הדבקים מגיעים על בסיס צמנט, תחליב או שרף.  

דבקים המחברים בין עצמים גדולים ומשמעותיים, כמו לדוגמא בשימוש בענף הבנייה להדבקת אריחים לקירות פנימיים וחיצוניים, איחוי סדקים וחריצים בקירות או יישום והדבקת ריצוף לרצפות – מוכרחים להיות חזקים ועמידים בהתאם לתנאי התשתית והסביבה בה הם מיושמים. 

דבקים לתעשייה של חברת א.צ טכנולוגיות מתקדמות לבניה מיועדים לכל שימוש בענף הבניה, בין אם מדובר על צורך פרטי לעבודות שיפוצים קלות בבניה הפרטית, ובין אם מדובר בעבודות גמר של פרויקטים גדולים בבניה הרוויה, ציבורית או תעשייתית. הדבקים מיוצרים בהתאם לצרכים העולים מהשטח, על מנת לספק פתרונות מתקדמים ללקוחותינו. 

דבק ספירבונד

סדרת הדבקים של ספירבונד מבוססים על תערובת צמנט ומוספים אבקתיים מיוחדים, המעניקים תוצר של תערובת דבק מוכן ליישום באמצעות הוספת מים בלבד. הגמישות של תערובת הדבק מאפשרת עבודה קלה ונוחה יותר בזמן הדבקת אריחי קרמיקיה, אריחי חיפוי לקירות פנים וחוץ וגם אריחים סופגי מים.

דבקים לתעשייה - ספירבונד

דבק מינרלי

דבק לתעשייה, ולמעשה כמעט לכל מטרה אחרת, בא לידי ביטוי לאחר זמן התייבשות החומר. כלומר, כדי שהמטרה העיקרית של הדבק תתרחש (חיבור בין עצם אחד לעצם אחר), יש להמתין זמן מסוים כדי לקבל תוצאה של איחוי וחיבור מיטביים. בענף הבנייה מדובר על מטרה חשובה במיוחד, אך כיוון שזמן ההמתנה לייבוש יכול לעיתים להימשך זמן רב – מומלץ להעדיף שימוש בדבקים מהירי התייבשות.

הדבק המינרלי של RAPID ECO H40 אידיאלי למגוון עבודות הדבקה במהלך הבנייה, ובייחוד לחיבור אריחים לקירות פנים וחוץ. הודות להרכבי החומר, זהו דבק מהיר התייבשות המאפשר תוצאת הדבקה באיכות גבוהה לאחר 30 דקות בלבד.

דבק מינרלי

טיט לקירות ורצפות

טיט הוא חומר בסיסי בענף הבנייה, ומשמש להדבקת לבנים בבניין בכדי ליצור מבנה חזק ויציב. נוסף לכך, מדובר על חומר דבקי המיועד גם להדבקה של אריחים בתוך המבנה, כמו אריחי קרמיקה בחדרים יבשים או רטובים. דבק זה ייעודי גם עבור הדבקת ריצוף בתוך מבנים, ולאחר ייבוש מלא שומר על חוזק ועמידות גם בתנאי עומס קיצוניים.

הדבקים שאנו מפתחים ומשווקים נושאים תו תקן ועומדים בתקן ירוק LEED. מדובר בדבקים אשר נוצרו מתוך הצורך של לקוחותינו, ובהתאם לסוג ותנאי השטח של כל פרויקט בניה. נשמח לייעץ ולסייע גם לכם בבחירת דבקים התואמים את מטרותיכם.

לקבלת פרטים ומידע נוסף מוזמנים ליצור אתנו קשר.