שיקום ניצבי גשר יקותיאל אדם, הרכבת הקלה ירושלים

במסגרת תחזוקה שוטפת של קו הרכבת הקלה בירושלים , התגלו מספר ליקויים בניצבי הגשר , אשר דרשו שימוש בחומרי שיקום ותיקון בטון.

במסגרת הגדרת המתכנן, נעשה שימוש בחומרים הבאים:

 ספיר 620 – מלט לתיקוני בטון חד רכיבי, טיקסוטרופי, מהיר התקשות שאינו מתכווץ, מועשר באינהיביטור קורוזיה המגן על פלדת הזיון.

לאחר שיקום הבטון יושם חומר מסוג MCI 2020 , אינהיביטור קורוזיה אשר חודר לעומק הבטון ומגן על פלדת הזיון. חומר נוזלי חד רכיבי, מרוסס בשכבה דקה על פני הבטון.

במסגרת העבודות נעשה טיפול גם בתושבות הסמכים שהיו פגועות . נעשה סיתות של התושבת הפגועה ולאחר מכן השלמה ביציקה של התושבת עם חומר מסוג גראוט אפוקסי ספיר 360 מוצר בעל יכולת עבידות גבוהה ןחוזק סופי גבוה.

כמו כן , במקביל שוקמה כותרת מעקה הבטון בעזרת ספיר 606 – גראוט דו רכיבי המעניק חוזק גבוה בזמן קצר, בעל יבוש מהיר.

 

את הפרויקט ליווה ידידיה סהר , מנהל תיקי הלקוחות בתחום שיקום גשרים ותשתיות.

באנר בעמוד פנימי וידאו 1

 חדשות

 • מוצר חדש !!

  MONOREX GM מבית PAREX צרפת המשווק ע"י א.צ. הינו טיח מינרלי צבעוני לציפוי קירות חיצוניים המיושם בשיטת MONOCOUCHE (מונוקוש) , טיח וצבע בשכבה אחת! השיטה שתחסוך לכם זמן וכסף!

 • הגיע מלאי חדש של פוליאוריאה תוצרת RHINO LININGS ,יצרנית הפוליאוריאה מהמובילות בעולם עם 30 שנות ניסיון!

 • בשנה וחצי האחרונות חברת א.צ. שקדה על פיתוחו של מוצר ייחודי המיועד לתיקון ושיקום בטון של אלמנטים מתחת לפני המים.

  בפרויקטים רבים שנעשו, בין היתר בנמלי אשדוד וחיפה, עלה הצורך בחומר תיקון ושיקום בטונים המסוגל לשמור על תכונותיו מתחת לפני המים, חומר שלא היה קיים בשוק....
 • ב 08.11.16 קיימנו ברמלה סדנא מקצועית שנערכה בשלושה סבבים לקבלני איטום וחברות הבניה בנושא מכונות התזה , ציוד , יישום ותפעול תקלות.

  הסדנא נערכה בשיתוף קבוצת ארגנטולס ונציגים מחברת WAGNER גרמניה.

  מטרת הסדנא היתה להעשיר את קבלני האיטום וללמדם כיצד יש לתפעל בצורה נכונה את מכונות וציוד ההתזה על מנת למנוע תקלות בשטח , מה שעלול לגרום לקבלן לאבד זמן וכסף יקר.

  תודה לכל המשתתפים, שמחנו לארח אתכם!

 • ב 14.11.16 השתתפנו בכנס מנהלי פרויקטים של איגוד המהנדסים. 

  בכנס נכחו מהנדסים ומנהלי פרויקטים בתעשייה.  גיא עשרי, מנהל בקרת האיכות בחברה הרצה בנושא פרויקט תמנע - שיטות וחומרים לאיטום בפרויקט הלאומי.....

 • במהלך חודש פברואר 2016, יצא קבוצה של נציגי א.צ. שיווק וקבלנים ללמוד את תחומי התפרים, הסמכים וסמכים ססמיים בחברת FIP  באיטליה.

  חברת FIP  היא מהמובילות בעולם ביצור התקנה של תפרים וסמכים עם ניסויון בינ"ל עשיר. 

 • א.צ. שיווק הינה ספק מאושר של משרד הביטחון. כחלק מהפעילות השוטפת שלנו להעשיר את הידע של לקוחותינו בנושאים השונים הקשורים לטכנולוגיות בנייה, ערכנו יום עיון לחטיבת הבינוי בוא הצגנו יכולות בתחום תוספים ומוספים לבטון כמו גם, פתרונות לאיטום חלקי מבנה תת קרקעי.
 • א.צ. שיווק ו MC-Bauchemie מגרמניה השתתפו בתערוכה לשימור מבנים שנערכה ב 24 בפברואר 2015, בתאתרון הבימה בת"א. במהלך הכנס הוצגו מערכות השימור ממשפחת OXAL של חברת MC-Bauchemie וכן הוצגו דוגמאות יישום ממגוון פרויקטים לשימור מבנים מהעולם. 

 צור קשר