כנס איטום, בידוד, בניה ירוקה והתחדשות עירונית

13/01/2015

כבכול שנה, גם השנה השתתפנו בכנס בנושא האיטום שנערך ב 13 בינואר 2015, בכפר המכביה. יעקב רפופורט מהנדס החברה לקח חלק בפאנל בנושא איטום באמצעות התזה ביטומנית. כותרת ההרצאה היתה "האם העובי קובע? ואם לא, אז מה כן?" בהתיחסות לעובי שכבת האיטום הנדרשת. יעקב ציין כי בהעדר תקן ישראלי המגדיר עובי ודרישות שכבת איטום בהתזה ביטומנית ניתן להשען על התקן האירופאי EN15814. יעקב הביא לדוגמא את חומר הנאפופלקס פרופיטק 1 המשווק ע"י א.צ. שיווק. הנאפופלקס עומד בתקן האירופאי ברמתו הגבוהה ובשכבה של 4 מ"מ בלבד עומד ביחס דחיסה של 30 טון למ"ר, מגשר על סדקים ועומד בלחץ עומד מים של 7.6 מטר למ"ר.

מעבר להרצאה, א.צ. שיווק הציגה את "בניין - איתך בכל שלב" בוא מודגם כיצד מוצרי א.צ. שיווק נותנים פתרונות לכל שלב בבנית מבנה מגורים החל משלב האיטום התת קרקעי ועד הגג. לא.צ. שיווק מערכות לאיטום חדרים רטובים ומרפסות וחומריה בעלי תו תקן ירוק.

נתראה בשנה הבאה.....

באנר בעמוד פנימי וידאו 1

 חדשות

 • מוצר חדש !!

  MONOREX GM מבית PAREX צרפת המשווק ע"י א.צ. הינו טיח מינרלי צבעוני לציפוי קירות חיצוניים המיושם בשיטת MONOCOUCHE (מונוקוש) , טיח וצבע בשכבה אחת! השיטה שתחסוך לכם זמן וכסף!

 • הגיע מלאי חדש של פוליאוריאה תוצרת RHINO LININGS ,יצרנית הפוליאוריאה מהמובילות בעולם עם 30 שנות ניסיון!

 • בשנה וחצי האחרונות חברת א.צ. שקדה על פיתוחו של מוצר ייחודי המיועד לתיקון ושיקום בטון של אלמנטים מתחת לפני המים.

  בפרויקטים רבים שנעשו, בין היתר בנמלי אשדוד וחיפה, עלה הצורך בחומר תיקון ושיקום בטונים המסוגל לשמור על תכונותיו מתחת לפני המים, חומר שלא היה קיים בשוק....
 • ב 08.11.16 קיימנו ברמלה סדנא מקצועית שנערכה בשלושה סבבים לקבלני איטום וחברות הבניה בנושא מכונות התזה , ציוד , יישום ותפעול תקלות.

  הסדנא נערכה בשיתוף קבוצת ארגנטולס ונציגים מחברת WAGNER גרמניה.

  מטרת הסדנא היתה להעשיר את קבלני האיטום וללמדם כיצד יש לתפעל בצורה נכונה את מכונות וציוד ההתזה על מנת למנוע תקלות בשטח , מה שעלול לגרום לקבלן לאבד זמן וכסף יקר.

  תודה לכל המשתתפים, שמחנו לארח אתכם!

 • ב 14.11.16 השתתפנו בכנס מנהלי פרויקטים של איגוד המהנדסים. 

  בכנס נכחו מהנדסים ומנהלי פרויקטים בתעשייה.  גיא עשרי, מנהל בקרת האיכות בחברה הרצה בנושא פרויקט תמנע - שיטות וחומרים לאיטום בפרויקט הלאומי.....

 • במהלך חודש פברואר 2016, יצא קבוצה של נציגי א.צ. שיווק וקבלנים ללמוד את תחומי התפרים, הסמכים וסמכים ססמיים בחברת FIP  באיטליה.

  חברת FIP  היא מהמובילות בעולם ביצור התקנה של תפרים וסמכים עם ניסויון בינ"ל עשיר. 

 • א.צ. שיווק הינה ספק מאושר של משרד הביטחון. כחלק מהפעילות השוטפת שלנו להעשיר את הידע של לקוחותינו בנושאים השונים הקשורים לטכנולוגיות בנייה, ערכנו יום עיון לחטיבת הבינוי בוא הצגנו יכולות בתחום תוספים ומוספים לבטון כמו גם, פתרונות לאיטום חלקי מבנה תת קרקעי.
 • א.צ. שיווק ו MC-Bauchemie מגרמניה השתתפו בתערוכה לשימור מבנים שנערכה ב 24 בפברואר 2015, בתאתרון הבימה בת"א. במהלך הכנס הוצגו מערכות השימור ממשפחת OXAL של חברת MC-Bauchemie וכן הוצגו דוגמאות יישום ממגוון פרויקטים לשימור מבנים מהעולם. 

 צור קשר