סמינר פתרונות טכנולוגיים לגשרים וסמכים ססמיים

15/06/2016

בתאריך 07.06.16 קיימנו סמינר בשיתוף חברת FIP בנושא טכנולוגיות לגשרים וסמכים ססמיים בהנדסה אזרחית.

הסמינר התקיים בחוות אלנבי ונכחו בו מהנדסים, מתכנני גשרים וקבלני אחזקה של גשרים. 

את הכנס פתח אהוד לביא מנהל השיווק של א.צ. שיווק ולאחריו הרצו מר דניאל וארוטו וגב' גבריאלה קסטלנו בנושאי תפרי התפשטות וסמכים ססמיים לגשרים.

חברת FIP  מייצרת מגוון רחב של תפרים המבוססים על גומי יצוק העוטף פלטות של פלדה. היתרונות בתפרים של חברת FIP לאחזקת כבישים הם בכך, שבעת תקלה או פגיעה בתפר, ניתן להחליף רק את החלק הפגום ואין צורך להחליף את כל התפר.

ליתרון זה חשיבות מכרעת עבור מבצעי האחזקה ועבור הגורמים האחריים על הגשרים היות ולא צריך לסגור את כל הציר לתנועה, מוחלפים רק החלקים הפגועים, ואין נגיעה בעיגונים בין התפר לגשר. 

בנוסף הוצגו מגוון רחב של סמכים ססמיים על שלל יתרונותיהם ושימושיהם. 

תודה רבה לכל המשתתפים, נתראה בכנס הבא!

לקבלת מידע נוסף על תכני הכנס , ולקבלת פרטים נוספים ניתן להתקשר לידידיה סהר מנהל תחום הגשרים בחברת א.צ. שיווק 058-6846046

 

באנר בעמוד פנימי וידאו 1

 חדשות

 • מוצר חדש !!

  MONOREX GM מבית PAREX צרפת המשווק ע"י א.צ. הינו טיח מינרלי צבעוני לציפוי קירות חיצוניים המיושם בשיטת MONOCOUCHE (מונוקוש) , טיח וצבע בשכבה אחת! השיטה שתחסוך לכם זמן וכסף!

 • הגיע מלאי חדש של פוליאוריאה תוצרת RHINO LININGS ,יצרנית הפוליאוריאה מהמובילות בעולם עם 30 שנות ניסיון!

 • בשנה וחצי האחרונות חברת א.צ. שקדה על פיתוחו של מוצר ייחודי המיועד לתיקון ושיקום בטון של אלמנטים מתחת לפני המים.

  בפרויקטים רבים שנעשו, בין היתר בנמלי אשדוד וחיפה, עלה הצורך בחומר תיקון ושיקום בטונים המסוגל לשמור על תכונותיו מתחת לפני המים, חומר שלא היה קיים בשוק....
 • ב 08.11.16 קיימנו ברמלה סדנא מקצועית שנערכה בשלושה סבבים לקבלני איטום וחברות הבניה בנושא מכונות התזה , ציוד , יישום ותפעול תקלות.

  הסדנא נערכה בשיתוף קבוצת ארגנטולס ונציגים מחברת WAGNER גרמניה.

  מטרת הסדנא היתה להעשיר את קבלני האיטום וללמדם כיצד יש לתפעל בצורה נכונה את מכונות וציוד ההתזה על מנת למנוע תקלות בשטח , מה שעלול לגרום לקבלן לאבד זמן וכסף יקר.

  תודה לכל המשתתפים, שמחנו לארח אתכם!

 • ב 14.11.16 השתתפנו בכנס מנהלי פרויקטים של איגוד המהנדסים. 

  בכנס נכחו מהנדסים ומנהלי פרויקטים בתעשייה.  גיא עשרי, מנהל בקרת האיכות בחברה הרצה בנושא פרויקט תמנע - שיטות וחומרים לאיטום בפרויקט הלאומי.....

 • במהלך חודש פברואר 2016, יצא קבוצה של נציגי א.צ. שיווק וקבלנים ללמוד את תחומי התפרים, הסמכים וסמכים ססמיים בחברת FIP  באיטליה.

  חברת FIP  היא מהמובילות בעולם ביצור התקנה של תפרים וסמכים עם ניסויון בינ"ל עשיר. 

 • א.צ. שיווק הינה ספק מאושר של משרד הביטחון. כחלק מהפעילות השוטפת שלנו להעשיר את הידע של לקוחותינו בנושאים השונים הקשורים לטכנולוגיות בנייה, ערכנו יום עיון לחטיבת הבינוי בוא הצגנו יכולות בתחום תוספים ומוספים לבטון כמו גם, פתרונות לאיטום חלקי מבנה תת קרקעי.
 • א.צ. שיווק ו MC-Bauchemie מגרמניה השתתפו בתערוכה לשימור מבנים שנערכה ב 24 בפברואר 2015, בתאתרון הבימה בת"א. במהלך הכנס הוצגו מערכות השימור ממשפחת OXAL של חברת MC-Bauchemie וכן הוצגו דוגמאות יישום ממגוון פרויקטים לשימור מבנים מהעולם. 

 צור קשר