השתתפות בכנס איטום ובידוד, בטון וחיפויי פנים

25/01/2016

בתאריך 19.01.16 , חברת א.צ. שיווק השתתפה בכנס בנושא איטום ובידוד, בטון וחיפויי פנים. 

מנהל השיווק מר אהוד לביא השתתף בפאנל חידושים וחדשנות באיטום מרתפים ומי תהום שם הרצה בפני המשתתפים על  המוצר החדש אותו חברת א.צ. משווקת MULTI TIGHT 2K , חומר אטימה ריאקטיבי אשר משלב תכונות של איטום צמנטי גמיש ותכונות של ציפוי ביטומני מועשר בפולימר, גמיש מאוד, מגשר על פני סדקים , ייבוש מהיר לאחר כ-18 שעות,  ליישום במריחה או בהתזה ,חוזק לחיצה גבוה, חוזק הידבקות גבוה, אטום לגשם לאחר כשעתיים, ניתן ליישום על משטחים אנכיים ואופקיים ועוד.

מהנדס החברה ,מר יעקב רפפורט העביר הרצאה מרתקת בדבר הדבק החדש שפותח במעבדות א.צ. שיווק  ספירבונד245+ PLUS, הנותן פתרונות לבעיות וכשלים שנגרמים בעבודה עם דבקים בחדרים רטובים. ספירבונד 245+PLUS  הינו פיתוח מיוחד, דבק אחד חלוץ בתחומו, המתאים לכל סוגי האריחים ולרוב סוגי התשתיות. מתאים במיוחד לאריחים בעלי ספיגות גבוהה, ולעבודה בחדרים רטובים. מתאים ליישום על מגוון תשתיות כגון: קירות בטון, קירות לוחות גבס, בלוקי גבס וילה בורד ,אקווה פאנל וכד'.

בביתן שלנו הצגנו גם יריעה קלת משקל - עד 30% פחות ממשקל יריעה רגילה, וכן הצגנו את מוצרי PENETRON - סדרת מוצרים ומוספים לבטון המאריכים את קיים הבטון בלמעלה מ 60 שנה!

שמחנו לפגוש את כל מי שהגיע לביתן שלנו והתעניין בחידושים אותם הצגנו. תודה על ההתעניינות, נשמח לייעץ ולתת מענה לכל שאלה, 

ניפגש בכנס הבא

באנר בעמוד פנימי וידאו 1

 חדשות

 • מוצר חדש !!

  MONOREX GM מבית PAREX צרפת המשווק ע"י א.צ. הינו טיח מינרלי צבעוני לציפוי קירות חיצוניים המיושם בשיטת MONOCOUCHE (מונוקוש) , טיח וצבע בשכבה אחת! השיטה שתחסוך לכם זמן וכסף!

 • הגיע מלאי חדש של פוליאוריאה תוצרת RHINO LININGS ,יצרנית הפוליאוריאה מהמובילות בעולם עם 30 שנות ניסיון!

 • בשנה וחצי האחרונות חברת א.צ. שקדה על פיתוחו של מוצר ייחודי המיועד לתיקון ושיקום בטון של אלמנטים מתחת לפני המים.

  בפרויקטים רבים שנעשו, בין היתר בנמלי אשדוד וחיפה, עלה הצורך בחומר תיקון ושיקום בטונים המסוגל לשמור על תכונותיו מתחת לפני המים, חומר שלא היה קיים בשוק....
 • ב 08.11.16 קיימנו ברמלה סדנא מקצועית שנערכה בשלושה סבבים לקבלני איטום וחברות הבניה בנושא מכונות התזה , ציוד , יישום ותפעול תקלות.

  הסדנא נערכה בשיתוף קבוצת ארגנטולס ונציגים מחברת WAGNER גרמניה.

  מטרת הסדנא היתה להעשיר את קבלני האיטום וללמדם כיצד יש לתפעל בצורה נכונה את מכונות וציוד ההתזה על מנת למנוע תקלות בשטח , מה שעלול לגרום לקבלן לאבד זמן וכסף יקר.

  תודה לכל המשתתפים, שמחנו לארח אתכם!

 • ב 14.11.16 השתתפנו בכנס מנהלי פרויקטים של איגוד המהנדסים. 

  בכנס נכחו מהנדסים ומנהלי פרויקטים בתעשייה.  גיא עשרי, מנהל בקרת האיכות בחברה הרצה בנושא פרויקט תמנע - שיטות וחומרים לאיטום בפרויקט הלאומי.....

 • במהלך חודש פברואר 2016, יצא קבוצה של נציגי א.צ. שיווק וקבלנים ללמוד את תחומי התפרים, הסמכים וסמכים ססמיים בחברת FIP  באיטליה.

  חברת FIP  היא מהמובילות בעולם ביצור התקנה של תפרים וסמכים עם ניסויון בינ"ל עשיר. 

 • א.צ. שיווק הינה ספק מאושר של משרד הביטחון. כחלק מהפעילות השוטפת שלנו להעשיר את הידע של לקוחותינו בנושאים השונים הקשורים לטכנולוגיות בנייה, ערכנו יום עיון לחטיבת הבינוי בוא הצגנו יכולות בתחום תוספים ומוספים לבטון כמו גם, פתרונות לאיטום חלקי מבנה תת קרקעי.
 • א.צ. שיווק ו MC-Bauchemie מגרמניה השתתפו בתערוכה לשימור מבנים שנערכה ב 24 בפברואר 2015, בתאתרון הבימה בת"א. במהלך הכנס הוצגו מערכות השימור ממשפחת OXAL של חברת MC-Bauchemie וכן הוצגו דוגמאות יישום ממגוון פרויקטים לשימור מבנים מהעולם. 

 צור קשר