מתי צריך שרוולים לפינוי פסולת

22/07/2015

שרוולים לפינוי פסולת הם פריט די קבוע שתמיד יוצא לראות בשכונות של בנייני מגורים גבוהים, בעיקר כאלה שמבוצעים בהם תהליכים ועבודות בנייה, שיפוצים, שדרוגים או בניין שעדיין לא הסתיימה מלאכת הבנייה שלו. שרוולים לפינוי פסולת חוסכים זמן רב בפינוי לכלוך ממקומות גבוהים כמו גגות בדרך כלל ואת הזמן שחוסכים אפשר להשקיע בהמשך העבודות או בפעולה יעילה יותר וחשובה יותר שתקדם את סיום הפרויקט והעבודות. ישנם כמה סוגים של שרוולים לפינוי פסולת וכל קבלן או מנהל עבודה יכול לבחור או להחליט באיזה סוג להשתמש באופן שהכי יתאים לסוג או לאופי העבודה ולסוג החומרים שצריך לפנות מאתר הבנייה.

מה ההבדלים בין שרוולים לפינוי פסולת?

ישנם שרוולים מפלסטיק או מסוגים שונים של מתכת. ישנם שרוולים לפינוי פסולת המתאימים לפסולת שעלולה לגרום לענני אבק ולכן השרוול חייב להיות סגור או עגול. ישנם שרוולים שבנויים מיחידה אחת של חומר או מכמה יחידות מחוברות על מנת להתאים את אורך השרוול למרחק שבין אתר הבנייה ועד למכולה האוספת את הפסולת. ישנם סוגים של שרוולים לפינוי פסולת המתאימים לפינוי של נוזלים או חומרים מסוכנים כמו למשל זפת חמה לאיטום גגות. ואפשר למצוא גם שרוולים לפינוי פסולת שעשויים מחומרים קשיחים או רכים וגמישים יותר. חשוב מאד שמי שמזמין את שרוול הפינוי יידע בדיוק איזה סוג הוא מזמין ואיזה סוג הכי מתאים לאתר הבנייה ולחומרים שצריך לפנות וכך מלאכת הפינוי תתבצע מהר ותסתיים ללא תקלות.

מי מספק שרוולים לפינוי פסולת?

ישנם קבלני בנייה רבים או חנויות העוסקות בתחום הציוד לבנייה אשר מספקים שרוולים לפינוי פסולת עבור כל משימה שבה דרוש פינוי של פסולת מגג של בניין. בכל נקודת השכרת ציוד שכזאת יש בדרך כלל לפחות איש מקצוע אחד שיוכל לייעץ ולסייע כאשר מנהל העבודה של אתר הבנייה לא יודע איזה סוג של שרוולים לפינוי פסולת דרושים לו וכך ביחד עם איש המקצוע המומחה והבקיא בכל הסוגים הוא יכול להחליט ולרכוש או להשכיר על המקום. הוא יקבל גם הדרכה ותמיכה צמודים על מנת לוודא שהוא מתקין באתר הבניה את השרוולים באופן נכון ותקין כדי שלא תדלוף פסולת למקום שאסור לה להגיע אליו. תחום הבנייה מתפתח ומשתכלל כל הזמן ותמיד יש חידושים גם בתחום זה.

בכל מקרה מומלץ לבצע השוואת מחירים לפני שאת מחליטים להזמין שרוול לפינוי כיוון שהמחירים משתנים מחברה לחברה. תוכלו לעשות השוואת מחירים באתר "הצעה בקליק" בכתובת:  http://click4me.co.il

 צור קשר