שיפוץ דירה

14/02/2016

בעלי דירות רבים מתלבטים האם צעד השיפוץ נכון עבורם מאותו שיקול כלכלי. בין אם אתם גרים בדירה בבניין רב קומות או בבית פרטי עם גינה בשלב כלשהו תצטרכו לערוך שיפוצים מאותה הסיבה כי קיימת נזילה קבועה, הכלים הסניטרים עשו את שלהם ובעיקר אתם מעוניינים בחידוש. לפני שאתם עורכים שיפוצים כדאי ואף רצוי כי תשכרו בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים אשר יסיימו את העבודה על פי לוח זמנים קבוע מראש. קיימים מספר מקרים בהם תרצו לערוך שיפוץ.

שיפוץ לפני מכירה – שיפוץ מסוג זה ברוב המקרים מתבצע לפני השכרת הדירה או המכירה שלה. תקופה זו לרוב מלווה בלחץ זמנים לכן וודאו כי אתם עורכים את השיפוצים מספיק זמן לפני כניסת הדיירים החדשים על מנת לא לעכב אותם ולגרום להם להיכנס לדירה מאוחר מהמתוכנן.

שיפוץ לפני כניסה לדירה – בין אם קניתם דירה להשקעה או דירה עבורכם וודאי תרצו לערוך תיקונים גדולים או קטנים לפני הכניסה לדירה. שיפוצים בשרון ובכל אזור אחר בארץ לעיתים מתעכבים ולכן וודאו כי יום הכניסה לדירה מתוכנן ומתוזמן יחד עם סיום השיפוץ. אינכם רוצים להיכנס לדירה לא מוגמרת, מסודרת ונקייה.

שיפוץ חלקי – שיפוץ מסוג זה מתבצע לרוב אם הנכם רוצים לערוך שינוי קוסמטי לדירה בה אתם מתגוררים. לעיתים מבצעים את השיפוץ בגלל מצב מוצרים לא תקין ולעיתים השיפוץ מתבצע מאותה הסיבה שאתם רוצים לחדש את הדירה בה אתם מתגוררים.

שיפוץ לאחר שריפה או נזק אחר – שיפוץ זה בשונה משאר סוגי השיפוצים מתבצע מכורח הנסיבות ולא כי הדירה הייתה זקוקה לשיפוץ. תקופת שיפוץ זו תהיה קשה וארוכה לכן תצטרכו לשכור את בעלי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום. לעיתים השיפוץ יהיה מסובך וארוך לכן התאזרו בסבלנות.

אין ספק כי שיפוץ דירה אינו מתבצע ללא מחשבה עמוקה מראש. תקופת השיפוצים קשה לבני הבית, יש הרגשה של חוסר נוחות ולכלוך ואבק מציף אתכם, אך זכרו כי תקופת השיפוצים עוברת ואתם תישארו עם דירה משופצת, חדשה רעננה ונקייה כאילו נכנסתם לדירה חדשה.

לסיכום, בין אם השיפוץ נועד עבורכם או עבור השוכרים\ הקונים שלכם בחרו את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר עם הספק עבודה רחב. ענף השיפוצים הוא ענף לא אמין דיו ולכן בדקו המלצות ועבודות קודמות על מנת לא לבזבז תקציב יקר על בעל מקצוע אשר ישאיר אתכם זמן רב עם דירה לא גמורה.

 צור קשר