עבודות איטום ברגע האחרון – האם זה אפשרי?

08/11/2015

מכירים את המושג הדקה התשעים ותשע פסיק תשע? או אולי בשם העברי יותר "הרגע האחרון" ? אם אתם ישראלים בוודאי אתם לא רק מכירים את השמות, אלא אתם אף חברים טובים שלהם, וכעת שאלה נוספת – הרי החורף כבר כאן, האם אכן ביצעתם את כל עבודות האיטום הנדרשות למבנה שלכם, בין אם זה עבודות איטום לבית הפרטי שלכם? ובין אם מדובר בהקשר למבנה נוסף אשר ברשותכם – כמו בית הספר, מגרש ספורט, בריכת שחייה או כל דבר אחר? אם תשובתכם הינה גם הפעם כן, הרי אתם מקוטלגים בחברה הגבוהה הישראלית, וכל הכבוד על כך, ואם עניתם לא – אנא המשיכו לשאלה הבאה:

האם חשבתם על עבודות האיטום אשר הינכם צריכים לבצע? האם אתם יודעים באיזה היקף מדובר? האם בדקתם בחמש שנים האחרונות את עבודות האיטום אשר נעשו למבנה לפני שנים ויובלות או שאתם סומכים שהכול בסדר בלי בדיקה? אם תשובתכם חיובית – אתם עדיין בדרך הנכונה, אך אם תשובתכם שלילית גם הפעם, הרי שעבודה רבה מחכה לכם, וממש אין טעם וגם לא כדאי לדחות אותה.

ראשית דעו שכעת העבודה תהיה קשה פי כמה וכמה, קבלני איטום כבר אינם פנויים בכל ימות השבוע, על כן תאלצו להתגמש לזמנים שלהם, וקוו מאוד למצוא מישהו פנוי כבר השבוע, לכו אפילו על קבלן איטום אשר אינו ממש מוכר במידה והוא כן יהיה פנוי השבוע, כל עוד הוא מבצע את עבודות האיטום כמו שצריך, כל עוד לקוחותיו נהנים ומרוצים מעבודתו, אין בעיה שגם אתם תשתמשו בשירותיו האדיבים, ולרוב אף תיתקלו בהפתעות מעניינות, שדווקא הם הבלתי מוכרים אוטמים ועובדים כמו שצריך, ואיכות האיטום שלהן הינה מחזיקה לאורך זמן רב.

במידה ואתם בטוחים שרמת האיטום במבנים שברשותכם הינה ברמת גימור מושלמת, בכל אופן הזמינו קבלן איטום, אפילו סתם בשביל הרוגע הנפשי. כיום ניתן למצוא קבלני איטום רבים אשר מספקים שירות של בדיקה במחיר זול במיוחד, ואם חמש שנים לא ביצעתם זאת סביר להניח שיש מקומות אשר זקוקים לאיטום נוסף.

אז אם אטמתם הרווחתם ואם לא כעת זה הרגע האחרון...

 צור קשר